Willem Witsen - Ets/aquatint: Geknielde aardappelrooister of In 't aardappelenland - 1908 - Verkocht

Willem Witsen - Ets/aquatint: Geknielde aardappelrooister of In 't aardappelenland - 1908 kopen? Bied vanaf 299!
Grafiek (handgesigneerd)

Willem Witsen - Ets/aquatint: Geknielde aardappelrooister of In 't aardappelenland - 1908 kopen? Bied vanaf 299!Willem Witsen - Ets/aquatint: Geknielde aardappelrooister of In 't aardappelenland - 1908 kopen? Bied vanaf 299!Willem Witsen - Ets/aquatint: Geknielde aardappelrooister of In 't aardappelenland - 1908 kopen? Bied vanaf 299!Willem Witsen - Ets/aquatint: Geknielde aardappelrooister of In 't aardappelenland - 1908 kopen? Bied vanaf 299!Willem Witsen - Ets/aquatint: Geknielde aardappelrooister of In 't aardappelenland - 1908 kopen? Bied vanaf 299!
  • Willem Witsen (1860-1923)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1809
TechniekEts/Aquatint
StijlKlassiek
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen28 x 41 cm (h x b)
Passe-partout45.5 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets/aquatint van Willem Witsen uit 1908/1909. Titel: Geknielde aardappelrooister of In 't aardappelenland. Afmetingen incl passe-partout: H45.5 x b60cm. Afmetingen voorstelling: H28 x b41cm. Het werk is, rechts onderaan, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid wordt, op aanvraag, gemaild.

Verzenden/ophalen:

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag(Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verstuurd met Postnl. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

Willem Arnoldus (Willem) Witsen (Amsterdam, 13 augustus 1860 – aldaar, 13 april 1923) was een Nederlands schilder, tekenaar, etser, graficus, fotograaf en schrijver. .

PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 23,95
Naar Duitsland € 23,95
Europese Unie € 23,95
Wereldwijd € 55,00
Naar Nederland € 23,95

Objectlocatie's-Gravenzande,  Nederland
Starttijd7-3-2024 om 9:30
Eindtijd16-3-2024 om 19:36
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken