Willem Witsen - Gezicht op het Damrak

Willem Witsen - Gezicht op het Damrak kopen? Bied vanaf 200!
Willem Witsen - Gezicht op het Damrak kopen? Bied vanaf 200!Willem Witsen - Gezicht op het Damrak kopen? Bied vanaf 200!Willem Witsen - Gezicht op het Damrak kopen? Bied vanaf 200!Willem Witsen - Gezicht op het Damrak kopen? Bied vanaf 200!Willem Witsen - Gezicht op het Damrak kopen? Bied vanaf 200!Willem Witsen - Gezicht op het Damrak kopen? Bied vanaf 200!Willem Witsen - Gezicht op het Damrak kopen? Bied vanaf 200!Willem Witsen - Gezicht op het Damrak kopen? Bied vanaf 200!
  • Willem Witsen (1860-1923)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1905
TechniekEts
StijlKlassiek
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen40.6 cm x 49.9 cm (h x b)
Passe-partout65.1 cm x 72.6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Grote ets van Willem Witsen - Gezicht op het Damrak
Ets is verwijderd uit de lijst. Ets kan in bijbehorende lijst geleverd worden. Deze lijst heeft wel enkele beschadigingen (zie foto's 3, 7 en 8).
ConditieRedelijk

Ets is in redelijke tot goede conditie. In de ets zitten links boven vlekjes, ook onder in de marge. Bekijk de foto's goed.

Sluit over 8d 17u 39m 16s
Openingsbod€ 200
ObjectlocatieZeist, Nederland
Starttijd:20-09-2022 om 10:10
Eindtijd:03-10-2022 om 21:45