Fraaie litho van Wim Motz uit 1968 ‘Astronauten’. Het werk is gesigneerd, betiteld en genummerd 1/1. Op de achterzijde bestempeld door de kunstenaar.
Goed
De litho is in goede conditie, langs de randen wat verkleuring van tape ivm lijstwerk.
Na inlijsting niet meer zichtbaar.
Tot 5 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 20,00
€ 25,00