Wim Motz - Litho "Contour"

Wim Motz - Litho "Contour" kopen? Bied vanaf 45!

Wim Motz - Litho "Contour"

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Wim Motz - Litho "Contour" kopen? Bied vanaf 45!Wim Motz - Litho "Contour" kopen? Bied vanaf 45!Wim Motz - Litho "Contour" kopen? Bied vanaf 45!Wim Motz - Litho "Contour" kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Cello1
FA. (36)

998 verkochte items
Alle items van deze verkoper (111)
  • Wim Motz (1900-1977)
Jaartal1957
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen68.7 cm x 54.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Litho, gesigneerd en gedateerd en getiteld in potlood.

Verzending tussen twee platen, 16 euro, in ruime koker 11,75

Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:01-05-2020 om 22:38
Eindtijd:15-05-2020 om 19:36

Biedingen (1):

fwvanhelden
8 mei / 21:08
€ 45