FA. (6)

Wim Motz - Litho "Industrie"

Wim Motz - Litho "Industrie" kopen? Bied vanaf 40!
Wim Motz - Litho "Industrie" kopen? Bied vanaf 40!Wim Motz - Litho "Industrie" kopen? Bied vanaf 40!Wim Motz - Litho "Industrie" kopen? Bied vanaf 40!Wim Motz - Litho "Industrie" kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1165 verkochte items
Alle items van deze verkoper (88)
  • Wim Motz (1900-1977)
Jaartal1957
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Litho van Wim Motz, gesigneerd, getiteld en en gedateerd in potlood.
Verzending in ruime koker 11,75, aangetekend 13,70. Tussen twee platen 16 euro, aangetekend 18 euro.

Wim Motz (1900-1977)

Alle items van deze kunstenaar(31)
Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1165 verkochte items
56 cm
70 cm
Starttijd:30-04-2022 om 08:39
Eindtijd:13-05-2022 om 19:15
Openingsbod€ 40
ObjectlocatieVoorthuizen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa