| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 85 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 30 x 37.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 37.5 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 79 x 53 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 44 x 32 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 74 x 61 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 74 x 89 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 54 x 73 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 79 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 85 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Gouache |
| Afmetingen | 58 x 67 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gemengde Druktechniek |
| Afmetingen | 70 x 71 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 57.5 x 77.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 75 x 69 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 54 x 44 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 85 x 85 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Board |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 32.5 x 44.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 89 x 118 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 77 x 93 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 105 x 84.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 16.5 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 66 x 64 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 79 x 107 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Droge Naald |
| Afmetingen | 39 x 42 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 75 x 55 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 50 x 64 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 33 x 53 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 55 x 40 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 60 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 73 x 63 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 50 x 69 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 63 x 80 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 78 x 56 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 79 x 99 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gips |
| Afmetingen | 14 x 6 x 12.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 150 g |
| Techniek | Kunststof |
| Afmetingen | 29 x 12 x 15.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1500 g |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 107 x 76 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 38 x 30 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 41 x 35 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 30 x 10.5 x 6.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2600 g |
| Gesigneerd | Ongemerkt |
| Techniek | C-Print |
| Afmetingen | 130 x 185 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | C-Print |
| Afmetingen | 130 x 185 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 52 x 74 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Afmetingen | 22 x 16 cm (h x b) |
| Gewicht | 889 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 42 x 14 x 17 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 4 g |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 66 x 51 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 38 x 28 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Textiel |
| Techniek | Offset |
| Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Afmetingen | 20 x 12 cm (h x b) |
| Gewicht | 1693 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 30 x 35 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |