5. Ger Langeweg

Ger Langeweg (1891-1970)

1 aangeboden items / 13 verkochte items

FA. (7 x Favoriet)

Ger LANGEWEG (Oudemolen 1891 - Amsterdam 1970)

Langeweg ging na zijn opleiding in Amsterdam naar Vlaanderen en kwam in contact met James Ensor, waar hij zich erg verwant mee voelde.Ger Langeweg bezocht de academies van Gent en Brugge en woonde enige tijd in Parijs. Zijn onderwerpen zijn vaak figuren, stillevens, naakt, landschap en fantasiefiguren in een magisch realistische stijl.Hij werd be_nvloed door Giorgio de Chirico, Raoul Hynckes en Pyke Koch. Maar behield zijn eigen stijl: 'Je moet uit je eigen glaasje drinken', was zijn lijfspreuk.

Ger Langeweg - C4939-3, Prairie kopen? Bied vanaf 1600!

Ger Langeweg - C4939-3, Prairie

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd16-05-2021 om 19:34

Afmetingen83.5 cm x 108.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst