5. Jaap Nanninga

Jaap Nanninga (1904-1962)

1 aangeboden items / 11 verkochte items

FA. (80 x Favoriet)

Jaap NANNINGA (Winschoten 1904 - Den Haag 1962)

Jaap Nanninga - Abstracte compositie, gouache kopen? Bied vanaf 850!

Jaap Nanninga - Abstracte compositie, gouache

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorBergh

Eindtijd19-06-2021 om 20:05

TechniekGouache
Afmetingen32.5 cm x 35.7 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst