5. Jan Groenestein

Jan Groenestein (1919-1971)

3 aangeboden items / 36 verkochte items

FA. (8 x Favoriet)

Johannes Maria (Jan) Groenestein, beeldhouwer, monumentaal kunstenaar, wandschilder, plafondschilder, ontwerper, schilder, pentekenaar, pastellist, aquarellist, vervaardiger van moza

3 aangeboden items van deze kunstenaar
Jan Groenestein - Litho: paarden kopen? Bied vanaf 60!

Jan Groenestein - Litho: paarden

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

TechniekLitho
Afmetingen38 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Jan Groenestein - Ets - 1962 kopen? Bied vanaf 60!

Jan Groenestein - Ets - 1962

TechniekEts
Afmetingen44.5 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Groenestein - Litho: dame op paard kopen? Bied vanaf 60!

Jan Groenestein - Litho: dame op paard

Jaartal1971
TechniekLitho
Afmetingen38 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd