5. Jan Nieuwenhuijs

Jan Nieuwenhuijs (1922-1986)

1 aangeboden items / 4 verkochte items

FA. (33 x Favoriet)

Jan NIEUWENHUIJS (Amsterdam 1922 - 1986)

Behoort tot de volgende stromingen/groepen: CoBrA

Jan Nieuwenhuijs - gemengde techniek: beest - 1974 kopen? Bied vanaf 495!

Jan Nieuwenhuijs - gemengde techniek: beest - 1974

Geplaatst doorKiewitKunst

Eindtijd03-08-2021 om 21:45

Jaartal1972
Afmetingen61 cm x 85.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst