5. Peter Klasen

Peter Klasen (1935)

2 aangeboden items / 26 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Peter KLASEN (Lübeck 1935)

Duits Frans

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Peter Klasen - Visage/Inflammable/Haute tension kopen? Bied vanaf 100!

Peter Klasen - Visage/Inflammable/Haute tension

Geplaatst doorfwvanhelden

Eindtijd10-05-2021 om 20:41

Jaartal2018
TechniekComputerprint
Afmetingen55 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMetaal
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Klasen - Corrosif/5F/Manette verte kopen? Bied vanaf 100!

Peter Klasen - Corrosif/5F/Manette verte

Geplaatst doorfwvanhelden

Eindtijd10-05-2021 om 20:48

Jaartal2018
TechniekComputerprint
Afmetingen42 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMetaal
IngelijstNiet Ingelijst