5. Ton Hoogendoorn

Ton Hoogendoorn (1927-1983)

1 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (2 x Favoriet)

Ton HOOGENDOORN (Kamerik 1927 - Den Haag 1983)

Hoogendoorn volgde zijn opleiding aan de Koninklijke Academie voor Beeldende Kunsten en de Vrije Academie van Beeldende Kunsten Psychopolis in Den Haag. Wordt gerekend tot de Nieuwe Haagse School.Was een leerling van Kees Andrea, Herman Berserik, Wim C. Beuning, Livinus van de Bundt, Paul Citroen en Rein Draijer. Lid van Pulchri Studio, de Posthoorngroep en de Haagse Kunstkring. Ook was hij lid van van de Nederlandse Cartoonisten en G.V.N in Amsterdam.In 1970 werd hem de Nederlandse Kinderkijkboekenprijs uitgereikt voor het boekje Stoep af, stoep op. Hij werd bekend voor het illustreren van vele kinderboeken. Werkte ondermeer als tekenaar/cartoonist voor de Haagsche Courant.

Ton Hoogendoorn - portret kopen? Bied vanaf 75!

Ton Hoogendoorn - portret

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd29-07-2021 om 22:56

Jaartal1959
TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst