5. Willy Boers

Willy Boers (1905-1978)

1 aangeboden items / 5 verkochte items

FA. (30 x Favoriet)

Willy BOERS (Amsterdam 1905 - Amsterdam 1978)

Willy Boers - untitled kopen? Bied vanaf 1800!

Willy Boers - untitled

Geplaatst doorKlasemaArt

Eindtijd08-06-2021 om 22:34

Jaartal1974
TechniekCollage
Afmetingen91 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst