Yvon Trossèl - Diepzeevaas/vis
Jan Voets - Acrylverf op board, Liggende vrouw – Ingelijst - 1977
Villeroy en Boch - Groot wandbord Vieux Rhodes Boch Belgium
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Vitrine - Jörg Remé litho's en gedicht van Laurens Vancrevel, 1983. Hand gesigneerd door beiden.oplage nr 153 / 200. 8 van de oorspronkelijke 12 litho's zijn nog aanwezig, plus de omslag litho. Gedrukt op 150 grams Drentprint papier. Blad grootte 23 x 33 cm.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Venlo, Nederland |
Objectlocatie | Venlo, Nederland |
Starttijd | 25-3-2017 om 17:00 |
Eindtijd | 30-3-2017 om 18:00 |