Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Een vrij zeldzame, figuratieve ets van Ger Lataster uit 1973.
Het werk is gesigneerd en genummerd, oplage 40 ex.
De afmetingen zijn 78 x 56 cm (blad) en is in zeer goede conditie.
Eventuele verzendkosten: €8.95 (aangetekend/verzekerd).
Starttijd | 17-8-2017 om 20:39 |
Eindtijd | 1-9-2017 om 19:39 |
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |