Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
lerieprijs : € 230,- zie bijgaande fotos's , nu openingsbod op slechts 17,5 % van de galerieprijs!!!
Kunstenaar : Jef Diederen (1920-2009)
Herkomst : galerie Schoots
Materiaal : kleurenlitho
Gesigneerd : ja , handgesigneerd in potlood
Bladgrote: 50 cm x 38,5 cm
Oplage :100 exemplaren
Gemaakt :1996
Titel: Mooi hoofd IV
Serie :Mooi hoof I-IV
Conditie: Perfect en 100% echtheidsgarantie
Let op: nooit ingelijst geweest en in donkere lade bewaard gebleven, kortom in perfecte staat.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Lelystad, Nederland |
Starttijd | 5-10-2017 om 15:40 |
Eindtijd | 12-10-2017 om 15:40 |
Objectlocatie | Lelystad, Nederland |