Marc Ottee - Stilleven met witte en rode lelies - Olieverf op doek, Ingelijst
Wim Izaks - Olieverf op papier - Vrije compositie - Handgesigneerd !!!
Henk Timmers - zonder titel (op rond paneel)
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Redelijk vroeg werk van Henri Plaat. Droge naald ets op geschept papier, met potlood gesigneerd en gedateerd (1967). In uitstekende conditie. Dit is de eerste ets die ik van zijn hand zie, en een vroege nog wel; werk zoals dit van Plaat zou vrij zeldzaam kunnen zijn.
Afmetingen: 57cm x 39cm (blad), 31cm x 26cm (beeld)
ZZZW
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 15-10-2018 om 9:54 |
Eindtijd | 29-10-2018 om 22:35 |