Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Handgesigneerde zwart - wit litho van Jan Sierhuis uit 1974. Afmetingen: 21,5 x 32,2 cm. De litho is rechtsonder gesigneerd en gedateerd met potlood. Gedrukt op 200 grams beter houtvrij tekenpapier van van Gelder. Conditie: in goede staat. De authenciteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
ZZZW
Starttijd | 12-3-2018 om 14:00 |
Eindtijd | 26-3-2018 om 21:00 |
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |