Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Armando.
Zeer kenmerkende giclee van deze in 1929 in Amsterdam geboren kunstenaar. Het is een weergave van het grootste object dat hij ooit gemaakt heeft. Dit beeld staat in Amstelveen. (zie foto)
Titel: Der bogen.
Jaar: 2015.
Signatuur: r.o. met potlood gesigneerd.
Materiaal: Giclee op handgeschept katoenpapier.
Afmetingen blad: 48,5 cm. bij 60 cm.
Afmetingen beeld: 36 cm. bij 50 cm.
Oplage: Beperkt tot 30 stuks. Dit is nummer 19 / 30.
Ingelijst: nee.
Conditie: Als nieuw en nog niet eerder ingelijst.
Verzending: Aangetekend, met Track&Trace, door Post.nl € 12,50 binnen Nederland. Naar België: € 20,-
Uitsluitend verzending.
ZZZW
Starttijd | 2-4-2018 om 14:53 |
Eindtijd | 6-4-2018 om 20:53 |
Objectlocatie | Voorschoten, Nederland |