Via Kunstveiling koopt u eenvoudig en laagdrempelig de mooiste sieraden, design-items en unieke kunstobjecten, zoals klassieke schilderijen, moderne grafiek, beelden en fotografie. Als lid van Kunstveiling kunt u eenvoudig een bod uitbrengen op uw favoriete items. Hoe bieden in de online veiling werkt, ziet en leest u hieronder!
Gebruik de handige filters om het aanbod in de veiling te doorzoeken. U kunt bijvoorbeeld zoeken op kunstenaar, techniek, onderwerp of prijs. Markeer eenvoudig uw favoriete items of kunstenaars en word via e-mail als eerste op de hoogte gebracht van nieuw aanbod in de veiling.
Breng een bod uit op uw favoriete item(s). Bent u na afloop van de veiling de winnende bieder? Gefeliciteerd! Kunstveiling brengt u per e-mail in contact met de verkoper om afspraken te maken over de afhandeling. Als koper betaalt u 15% inclusief BTW aan veilingkosten bovenop de hamerprijs. Let op: uw bod is bindend!
U maakt met de verkoper onderling afspraken over de betaalwijze en over het afhalen, verzenden of bezorgen van uw aankoop. U dient de verkoper binnen 7 dagen na aankoop te betalen. Er geldt 3 weken garantie op de echtheid en conditie van het door u gekochte item. Veel plezier van uw aankoop!
Corneille - Kleurenlitho: "Jeux d'Enfants - 1988
Herman Brood - Ingelijste zeefdruk: Kook van jou(Nieuwe lijst!!)
Co Westerik - Ingelijste kleuren zeefdruk: paar - 1972 (nette lijst!)
Erwin de Vries - Ingelijste gemengde techniek: "Naakte vrouw" - 1997
Jan Cremer - Ingelijste zeefdruk: Dutch glory - 1977
Jan Cremer - kleurrijke zeefdruk: tulpen - 1996
Karel Appel - ingelijste zeefdruk: sitting under the blazing sun - 1977
Karel Appel - ingelijste zeefdruk: A summer evenings slumber - 1977
Yoshiko Noma - Ets: Paysage XI
Clemens Briels - Polychroom beeld: "El Pensamiento Rompido" (groot!!)
Piet van Heerden - Bronzen beeld: Paardje
Jeanne Bieruma Oosting - Ets: "Reptillo" - 1936
Evert den Hartog - Gepatineerd bronzen sculptuur: Leda en de Zwaan
Carel Willink - Litho: Berlin - 1920
Jan Cremer - grote zeefdruk: Toscane II - 1984
Gerd Arntz - Houtsnede: Präzisionsarbeit - 1976
Eugène Brands - litho: Figuren - 1968
Edgar Fernhout - Litho: Bloemen
Eugène Brands - Ingelijste gouache - 1984(Nieuwe lijst!)
Marc Mulders - Ingelijste litho met gemengde techniek: semi - abstracte compositie - 1997(nette
Klaas Gubbels - Zeefdruk: blauwe kan met biertje - 2004 (groot)
Corneille - Zeefdruk: Cobra kat- 2003
Corneille - ingelijste litho: Nu bleu et oiseau - 1981 (nette lijst!)
Corneille - ingelijste litho: La belle de Cuba - 1967 (oplage 12 stuks, nette lijst!!!)
Victor Vasarely - Ingelijste affiche: Quasar 2 - 1974
Victor Vasarely - Ingelijste affiche: Vega Zett 2 - 1974
Corneille - Litho: Floraison pour oiseaux au creux d'une colline - 1962
Jan Wolkers - Zeefdruk: Winterbeelden XII - 1995
Dolf Breetvelt - Gouache : Abstracte compositie
Fon Klement - Kleuren boarddruk: "Transition" - 1970
Wobbe Alkema - Linosnede ingekleurd met aquarel -1958
Willem Hussem - Litho: Geometrische voorstelling - 1967
Bram van Velde - Ingelijste litho, abstract - 1977(nette lijst)
Jeanne Bieruma Oosting - Ets: Japanse vis
Bengt Lindstrom - Litho: Gul Gubbe Grön av avund - 1970
Ton Schulten - Zeefdruk: Branding van de zon - 1999
Jan Mankes - Heliogravure: muizen - 1918
Klaas Gubbels - Ingelijste zeefdruk: Zonder titel - 2002(Nieuwe lijst!)
Anton Rooskens - Litho: Compositie - 1967
Suzanne Hartmans - beschilderd hout in baklijst: "Connectie" - 2013
Paul Permeke - Olieverf op board: 'Woonwagens' - 1959
Jan Makkes - Olieverf op doek: Bloemstilleven
Janneke Hengst - Ingelijste olieverf op doek: Fries landschap - 2008
Henk van Vessem - Olieverf op doek: verliefd op elkanders gelijkenis I - 2000 (zeer groot!)
Harm Kamerlingh Onnes - Ingelijste olieverf op board - 1964 (voor Katinka van Rood en Bob Bruijn)
Harm Kamerlingh Onnes - Ingelijste olieverf op paneel: Stilleven met rieten hengselmand - 1930
Jan Elburg - materieschilderij - 1965
Jan Snoeck - acryl op doek: gazouilles d'un ruisseau - 1994 (nette lijst)
Casper Faassen - gemengde techniek op dik karton
Als lid van Kunstveiling kunt u zelf items te koop aanbieden via de online veiling. Met de vele actieve kopers heeft Kunstveiling een groot en gevarieerd publiek voor de kunstwerken die u wilt verkopen. In tegenstelling tot bij andere (online) veilinghuizen betaalt u bij een succesvolle verkoop geen verkoperscommissie!