Willem Hussem - Litho: Geometrische voorstelling - 1967

Willem Hussem - Litho: Geometrische voorstelling - 1967 kopen? Bied vanaf 295!
Willem Hussem - Litho: Geometrische voorstelling - 1967 kopen? Bied vanaf 295!Willem Hussem - Litho: Geometrische voorstelling - 1967 kopen? Bied vanaf 295!Willem Hussem - Litho: Geometrische voorstelling - 1967 kopen? Bied vanaf 295!
  • Willem Hussem (1900-1974)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1967
Techniek Litho
Stijl Modern
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 89 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Kleuren litho van Willem Hussem uit 1967. Geometrische voorstelling. Oplage: 188/190. Afmetingen blad: H89 x b61cm. Afmetingen  voorstelling: H63 x b48.5cm. Het werk is rechts onderaan door de kunstenaar gesigneerd met potlood. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Uitgegeven door Prent 190.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag
ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs

=
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 21,95
Naar Duitsland € 21,95
Europese Unie € 21,95
Wereldwijd € 55,00