Anton Rooskens - litho: compositie met vogels - 1976 - Verkocht

Anton Rooskens - litho: compositie met vogels - 1976 kopen? Bied vanaf 395!
Grafiek (handgesigneerd)

Anton Rooskens - litho: compositie met vogels - 1976 kopen? Bied vanaf 395!Anton Rooskens - litho: compositie met vogels - 1976 kopen? Bied vanaf 395!Anton Rooskens - litho: compositie met vogels - 1976 kopen? Bied vanaf 395!Anton Rooskens - litho: compositie met vogels - 1976 kopen? Bied vanaf 395!
  • Anton Rooskens (1906-1976)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1976
TechniekLitho
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige kleurrijke litho van de Cobra kunstenaar Anton Rooskens. Nummer: 114/125. Jaar: 1976. Dit werk is uitgegeven voor de kunstenaar zijn 70e verjaardag. Afmetingen voorstelling: H50 x b64 cm. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag(Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verstuurd met Postnl.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 21,95
Naar Duitsland € 21,95
Europese Unie € 21,95
Wereldwijd € 65,00

Objectlocatie's-Gravenzande,  Nederland
Starttijd22-9-2023 om 16:10
Eindtijd2-10-2023 om 21:28
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken