Armando - Armando - 'Der Fluß' - Handgesigneerde en genummerde giclee - NIEUWSTAAT

Armando - 'Der Fluß' - Handgesigneerde en genummerde giclee - NIEUWSTAAT  kopen? Bied vanaf 175!
Armando - 'Der Fluß' - Handgesigneerde en genummerde giclee - NIEUWSTAAT  kopen? Bied vanaf 175!Armando - 'Der Fluß' - Handgesigneerde en genummerde giclee - NIEUWSTAAT  kopen? Bied vanaf 175!Armando - 'Der Fluß' - Handgesigneerde en genummerde giclee - NIEUWSTAAT  kopen? Bied vanaf 175!Armando - 'Der Fluß' - Handgesigneerde en genummerde giclee - NIEUWSTAAT  kopen? Bied vanaf 175!
  • Armando (1929-2018)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Authentieke giclee op handgeschept katoenpapier. Gesigneerd en genummerd met de hand in potlood door Armando. Uitgegeven in 2016, komt uit een oplage van 30 exemplaren (exemplaar 14/30). Het werk verkeert in perfecte staat en is nooit ingelijst geweest, steeds zorgvuldig bewaard.

Afmetingen blad: 67,0 x 61,0 cm;
Afmetingen beeld: 44,0 x 50,0 cm.

Verzending als afhaling mogelijk.

Indien u opteert voor verzending wordt het werk zorgvuldig verpakt en aangetekend verstuurd.

Aarzel niet om contact op te nemen.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oost-vlaanderen, België