Armando - Der Baum ( prachtig (gelijst)

Armando - Der Baum ( prachtig (gelijst) kopen? Bied vanaf 245!
Armando - Der Baum ( prachtig (gelijst) kopen? Bied vanaf 245!Armando - Der Baum ( prachtig (gelijst) kopen? Bied vanaf 245!

Geplaatst door  colourfulartlimburg
FA. (22)

566 verkochte items
Alle items van deze verkoper (64)
  • Armando (1929-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2013
TechniekGiclée
IngelijstIngelijst
Afmetingen48 cm x 61 cm (h x b)
Lijst73 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Specificaties:
Kunstenaar:Armando
Afmeting:Bladformaat: 48 x 61
Maat lijst:73 x 61
Handgesigneerd:Ja, rechtsonder
Het werk is eerder nooit ingelijst geweest
Lijst: Strak gelijst door inlijsterij, mooie zwarte aluminium lijst met passepartout
Datum:2013
Techniek:Giclee op katoenpapier, gelimiteerde oplage, genummerd 9/50
GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN
Ivm grootte en kwetsbaarheid wordt werk bezorgd tegen € 37,- (muv de eilanden) en naar België via koerier
Prijs is inclusief 21% BTW

Starttijd:28-07-2022 om 07:40
Eindtijd:06-08-2022 om 21:18
Openingsbod€ 245
ObjectlocatieObbicht, Nederland
VerzendingAlleen per koerier