Armando - gemonografeerde litho

Armando - gemonografeerde litho kopen? Bied vanaf 175!
Armando - gemonografeerde litho kopen? Bied vanaf 175!Armando - gemonografeerde litho kopen? Bied vanaf 175!Armando - gemonografeerde litho kopen? Bied vanaf 175!Armando - gemonografeerde litho kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door  Fojo
FA. (8)

138 verkochte items
Alle items van deze verkoper (27)
  • Armando (1929-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2003
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen33 cm x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageea II/III

Gemonografeerde litho van de kunstenaar Armando (1929-2018) Rechtsonder is het werk gemonografeerd in potlood en 03 Linksonder met ea II/III. Papiermaat 33 x 23.5 cm. De litho is als nieuw en is nooit ingelijst geweest.

Armando (1929-2018)

Alle items van deze kunstenaar(28)
Geplaatst door  Fojo
FA. (8)

138 verkochte items
23.5 cm
33 cm
Starttijd:06-02-2022 om 12:37
Eindtijd:13-02-2022 om 19:39
Openingsbod€ 175
ObjectlocatieTiel, Nederland