Armando - giclee: Das Fenster - Verkocht

Armando - giclee: Das Fenster kopen? Bied vanaf 159!
Armando - giclee: Das Fenster kopen? Bied vanaf 159!Armando - giclee: Das Fenster kopen? Bied vanaf 159!Armando - giclee: Das Fenster kopen? Bied vanaf 159!Armando - giclee: Das Fenster kopen? Bied vanaf 159!
  • Armando (1929-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2015
TechniekGiclée
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen52 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10/25
Giclee van Armando uit 2015. Titel: Das Fenster. Nummer: 10/25 ( Het nummer kan afwijken i.v.m. het in bezit hebben gehad van meerdere exemplaren). Afmetingen blad: H52 x b61cm. Afmetingen voorstelling: H39 x b50cm. Het werk is rechts onderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. We kunnen het werk ook verzenden. Verzenden: we verzenden op dinsdag -

Dit item is verkocht voor 194,35 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-10-2022 om 23:28
Eindtijd:10-10-2022 om 19:27
Biedingen (2)
animacura2
10 okt. / 14:54
€ 169
M01H933
07 okt. / 11:11
€ 159