Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2015 |
Techniek | Giclée |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 61 x 46 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 21/25 |
Kunstenaar: Armando
Titel: Komposition in Blau
Techniek: Giclee
Nummer: 21/25
Gesigneerd: met de hand gesigneerd rechts onder
Afmetingen blad: 61 x 46 cm
Ingelijst: Nee
Jaar: 2015
De authenciteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden gemaild.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
In zeer goede staat | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 15-7-2021 om 16:12 |
Eindtijd | 27-9-2021 om 19:21 |