Armando - Kleurengiclee DER FLUSS Handgesigneerd SLECHTS 30 EX!!! - Verkocht

Armando - Kleurengiclee DER FLUSS Handgesigneerd SLECHTS 30 EX!!! kopen? Bied vanaf 159!

Verkoopprijs: € 159,00

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

1949 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
  • Armando (1929-2018)
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen61 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage30
Prachtige grote kleurengiclee van ARMANDO.
Afmeting blad  65 x 61 cm  in nieuwstaat.
Handgesigneerd en genummerd  oplage 30ex.
Wordt geleverd met echtheidscertificaat.
het nummer kan afwijken van de foto.

Dit item is verkocht voor 159,00
Starttijd:17-01-2019 om 08:43
Eindtijd:26-02-2019 om 07:17
KarelS
25 feb. / 21:02
€ 159