Armando - Litho: het plechtige, het dondere... kopen? Bied vanaf 199!
Armando - Litho: het plechtige, het dondere... kopen? Bied vanaf 199!Armando - Litho: het plechtige, het dondere... kopen? Bied vanaf 199!Armando - Litho: het plechtige, het dondere... kopen? Bied vanaf 199!Armando - Litho: het plechtige, het dondere... kopen? Bied vanaf 199!Armando - Litho: het plechtige, het dondere... kopen? Bied vanaf 199!Armando - Litho: het plechtige, het dondere... kopen? Bied vanaf 199!
  • Armando (1929-2018)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1984
Techniek Litho
Stijl Modern
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 50 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 67/125
Litho  en tekst blad van Armando. Titel: het plechtige, het donkere. Inclusief tekstblad. Deze litho komt uit een map met zes litho's en zes begeleidende teksten van Armando. Nummer: 67/125. Jaar: 1984. Afmetingen blad: H50 x b32.5cm. Afmetingen voorstelling: H22 x b26cm. Het werk is rechts onderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzenden: onze verzenddagen zijn dinsdag - en donderdag.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 23,95
Naar Duitsland € 23,95
Europese Unie € 23,95
Wereldwijd € 50,00
Naar Nederland € 23,95