FA. (2)

Armando, -Der FLUSS- Giclée, handgesigneerd/genummerd, 2016, Slechts 30 exempl.

Armando, -Der FLUSS- Giclée, handgesigneerd/genummerd, 2016, Slechts 30 exempl. kopen? Bied vanaf 175!
Armando, -Der FLUSS- Giclée, handgesigneerd/genummerd, 2016, Slechts 30 exempl. kopen? Bied vanaf 175!Armando, -Der FLUSS- Giclée, handgesigneerd/genummerd, 2016, Slechts 30 exempl. kopen? Bied vanaf 175!Armando, -Der FLUSS- Giclée, handgesigneerd/genummerd, 2016, Slechts 30 exempl. kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door  Bertha04
FA. (8)

115 verkochte items
  • Armando (1929-2018)
GesigneerdHandgesigneerd

Armando.

Zeer kleurrijke en grote glicee van deze in 1929 in Amsterdam geboren kunstenaar.

 Titel: Der Fluss.

 Jaar: 2016.

Signatuur: r.o. met potlood gesigneerd.

Materiaal: Glicee op handgeschept  katoenpapier.

Afmetingen blad: 54 cm. bij 60 cm.

Afmetingen beeld: 42 cm. bij 50 cm.

Oplage: Beperkt tot 30 stuks. Dit is  25 / 30,

Ingelijst: nee.

Conditie: Als nieuw en nog niet eerder ingelijst.

Verzending: Aangetekend, verzekerd en met Track&Trace door Post.nl  € 12,50 binnen Nederland. Naar België: € 20,-

Starttijd:20-07-2017 om 11:40
Eindtijd:28-07-2017 om 21:40
Openingsbod€ 175
ObjectlocatieVoorschoten, Nederland