Berend Strik - & One Architecture, Zeer grote zeefdruk!
Roger Raveel - Op bezoek bij Roger Raveel, ets (netjes ingelijst)
Rob Scholte - Copyright, zeefdruk (groot)
Corneille - L’arbre rouge, litho (mooi ingelijst, groot)
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 2004 |
Techniek | Aquarel |
Drager | Japans Papier |
Stijl | Modern |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 5.1 x 13.7 cm (h x b) |
Incl. lijst | 51 x 41 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Muiden, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.