Co Westerik - ingelijste gesigneerde ets

Co Westerik - ingelijste gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 259!
Co Westerik - ingelijste gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 259!Co Westerik - ingelijste gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 259!Co Westerik - ingelijste gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 259!
  • Co Westerik (1924-2018)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1955
Techniek Ets
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 17 x 21.5 cm (h x b)
Incl. lijst 40.5 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 183/190
Gesigneerde ets van de kunstenaar Co Westerik (1924-2018), gedrukt in een oplage van 190 stuks. In het midden is het werk gesigneerd in potlood en 1965. Rechts 183/190. Afmeting werk 17 x 21.5 cm (hxb) Afmeting lijst 40.5 x 50.5 cm. (hxb) De aluminium lijst en het werk zijn in goede staat.
De aluminium lijst en het werk zijn in goede staat.