Co Westerik - Losgelaten bloemblad met lipstick, zeefdruk - Verkocht

Co Westerik - Losgelaten bloemblad met lipstick, zeefdruk kopen? Bied vanaf 225!
Co Westerik - Losgelaten bloemblad met lipstick, zeefdruk kopen? Bied vanaf 225!Co Westerik - Losgelaten bloemblad met lipstick, zeefdruk kopen? Bied vanaf 225!Co Westerik - Losgelaten bloemblad met lipstick, zeefdruk kopen? Bied vanaf 225!Co Westerik - Losgelaten bloemblad met lipstick, zeefdruk kopen? Bied vanaf 225!
  • Co Westerik (1924-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1980
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen47 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage125
Bekend, uiterst herkenbaar werk van Co Westerik.  Zeefdruk in zeventien (17!) kleuren op van Gelder papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (1980) en genummerd (12/125), in de steen gemonogrammeerd (W), getiteld en nogmaals gedateerd.  In zeer goede conditie.  Literatuur: Co Westerik Grafiek no. 102.

Afmetingen: 57cm x 47cm (blad), 47cm x 40cm (zeefdruk)

Dit item is verkocht voor 258,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-09-2022 om 16:43
Eindtijd:02-10-2022 om 22:53
ebwjklerkx
21 sep. / 09:12
€ 225