Co Westerik - Onbekend

Co Westerik - Onbekend kopen? Bied vanaf 499!
Co Westerik - Onbekend kopen? Bied vanaf 499!Co Westerik - Onbekend kopen? Bied vanaf 499!Co Westerik - Onbekend kopen? Bied vanaf 499!Co Westerik - Onbekend kopen? Bied vanaf 499!Co Westerik - Onbekend kopen? Bied vanaf 499!Co Westerik - Onbekend kopen? Bied vanaf 499!Co Westerik - Onbekend kopen? Bied vanaf 499!Co Westerik - Onbekend kopen? Bied vanaf 499!
  • Co Westerik (1924-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2006
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen23 x 19 cm (h x b)
Incl. lijst52 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage15/20
Unieke lithografie van Co Westerik.
Gesigneerd met potlood.

Oplage slechts 20.
Prachtig ingelijst met passe partout.
Destijds persoonlijk kado gekregen omdat ik werkzaam was bij een museum toendertijd.
In nieuwstaat nog.
Uitsluitend ophalen.
Word niet verzonden ivm kwetsbaarheid.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Midwoud, Nederland

Starttijd7-9-2023 om 14:57
Eindtijd21-9-2023 om 22:37
Openingsbod € 499
ObjectlocatieMidwoud,  Nederland