Co Westerik - westerik 93 1/20

Co Westerik - westerik 93 1/20 kopen? Bied vanaf 215!
Co Westerik - westerik 93 1/20 kopen? Bied vanaf 215!Co Westerik - westerik 93 1/20 kopen? Bied vanaf 215!
  • Co Westerik (1924-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1986
TechniekLitho
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageniet genummerd!
Fraaie litho van Co Westerik (1924-2018) in zeer goede staat.  De prent zelf is kleiner dan de papiermaat ( 30 x 25)

Het werk is gesigneerd.  U kunt het werk vooraf komen bekijken in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post. Of tijdens de pandemie gratis worden opgeslagen tot nadere orde.
Ook kunnen wij ondertussen uw inlijsting verzorgen.

Starttijd:11-10-2022 om 18:48
Eindtijd:23-10-2022 om 21:57
Openingsbod € 215
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland