Co Westerik : Ets – 2 Mannen in een boot – Gesigneerd – 1965 – Prent 190 - Verkocht

Co Westerik : Ets – 2 Mannen in een boot – Gesigneerd – 1965 – Prent 190 kopen? Bied vanaf 75!
Co Westerik : Ets – 2 Mannen in een boot – Gesigneerd – 1965 – Prent 190 kopen? Bied vanaf 75!Co Westerik : Ets – 2 Mannen in een boot – Gesigneerd – 1965 – Prent 190 kopen? Bied vanaf 75!Co Westerik : Ets – 2 Mannen in een boot – Gesigneerd – 1965 – Prent 190 kopen? Bied vanaf 75!Co Westerik : Ets – 2 Mannen in een boot – Gesigneerd – 1965 – Prent 190 kopen? Bied vanaf 75!Co Westerik : Ets – 2 Mannen in een boot – Gesigneerd – 1965 – Prent 190 kopen? Bied vanaf 75!Co Westerik : Ets – 2 Mannen in een boot – Gesigneerd – 1965 – Prent 190 kopen? Bied vanaf 75!Co Westerik : Ets – 2 Mannen in een boot – Gesigneerd – 1965 – Prent 190 kopen? Bied vanaf 75!
  • Co Westerik (1924-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Een ets en aquatint op koper uit 1965 van de Nederlandse kunstenaar Co Westerik (1924).

-Handgesigneerd, -gedateerd en -genummerd met potlood.

-Gemaakt in een oplage van 190 exemplaren. Dit is nr 85.

-Het werk is niet ingelijst en ook nooit ingelijst geweest.

-Afmetingen: Blad, 64 x 50 cm. Beeld, 18 x 22 cm.

-Uitgegeven door ‘Prent 190’ (zie de info hieronder).

(Referentie: oeuvrecatalogus Co Westerik grafiek, nummer 42)

Conditie: De ets is in goede staat.

Zie ook de foto’s.

Informatie over de kunstenaar:

Co Westerik, geboren te Den Haag in 1924, schilder, graficus, tekenaar, fotograaf.

Realisme met een twist. Zo wordt het werk van Co Westerik (1924) vaak getypeerd. De zichtbare werkelijkheid is het uitgangspunt. Door uitvergroting van kleine, alledaagse zaken of door een wonderlijk perspectief krijgt die werkelijkheid echter een wending die verbazing oproept.

Titel: “2 Mannen in een boot”.

Kunstenaar: Co Westerik.

Techniek: Ets en aquatint (op koperplaat), afgedrukt op geschept papier met watermerk.

Jaartal: 1965.

Ingelijst: Nee.

Afmetingen: Blad, 64 x 50 cm. Beeld, 18 x 22 cm.

Gesigneerd: Ja, handgesigneerd met potlood.

Oplage: Gemaakt in een oplage van 190 exemplaren. Dit is nr 85.

Herkomst: Uit de nalatenschap van een kunstverzamelaar.

Zie ook de foto’s.

Afhandeling:

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.

Vragen? Stuur even een mailtje.

Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen, waaronder meer grafiek uitgegeven door “Prent 190”.

Dit item is verkocht voor 180,00
Starttijd:20-10-2017 om 13:16
Eindtijd:31-10-2017 om 20:16
Biedingen (15)
galerietweebijdrie
31 okt. / 20:08
€ 180
Framez
31 okt. / 09:10
€ 170
kman
31 okt. / 09:09
€ 160
Framez
31 okt. / 09:09
€ 150
kman
30 okt. / 22:17
€ 140
Framez
30 okt. / 22:17
€ 130
Framez
25 okt. / 13:41
€ 120
pasniko
22 okt. / 10:21
€ 110
EriTreestra
22 okt. / 10:20
€ 100
pasniko
22 okt. / 10:20
€ 100
EriTreestra
22 okt. / 10:20
€ 95
pasniko
22 okt. / 10:20
€ 90
EriTreestra
21 okt. / 10:40
€ 85
xram44
21 okt. / 10:40
€ 80
xram44
20 okt. / 13:37
€ 75