Corneille - afgeprijsd : 2 grote schalen met afbeelding van de VuurVogel - Verkocht

Corneille - afgeprijsd : 2 grote schalen met afbeelding van de VuurVogel kopen? Bied vanaf 45!
Prenten & Uitgaves

Corneille - afgeprijsd : 2 grote schalen met afbeelding van de VuurVogel kopen? Bied vanaf 45!Corneille - afgeprijsd : 2 grote schalen met afbeelding van de VuurVogel kopen? Bied vanaf 45!Corneille - afgeprijsd : 2 grote schalen met afbeelding van de VuurVogel kopen? Bied vanaf 45!Corneille - afgeprijsd : 2 grote schalen met afbeelding van de VuurVogel kopen? Bied vanaf 45!Corneille - afgeprijsd : 2 grote schalen met afbeelding van de VuurVogel kopen? Bied vanaf 45!Corneille - afgeprijsd : 2 grote schalen met afbeelding van de VuurVogel kopen? Bied vanaf 45!Corneille - afgeprijsd : 2 grote schalen met afbeelding van de VuurVogel kopen? Bied vanaf 45!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Varia
Stijl Abstract
Onderwerp Dieren
Afmetingen 5 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt

in heel goede staat , ze worden  met track en trace verzonden .

ik heb nog meer kavels van Corneille op kunstveiling staan , bij aankoop van meerdere kavels wordt alles samen verzonden voor 1 tarief .

verzendkosten Nederland en Belgie :    8   euro
geen beschadigingen
PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 8,00