Corneille - Corneille kalender ingelijst, nieuwstaat ! - Verkocht

Corneille - Corneille kalender ingelijst, nieuwstaat ! kopen? Bied vanaf 40!
Prenten & Uitgaves

Corneille - Corneille kalender ingelijst, nieuwstaat ! kopen? Bied vanaf 40!Corneille - Corneille kalender ingelijst, nieuwstaat ! kopen? Bied vanaf 40!Corneille - Corneille kalender ingelijst, nieuwstaat ! kopen? Bied vanaf 40!Corneille - Corneille kalender ingelijst, nieuwstaat ! kopen? Bied vanaf 40!Corneille - Corneille kalender ingelijst, nieuwstaat ! kopen? Bied vanaf 40!Corneille - Corneille kalender ingelijst, nieuwstaat ! kopen? Bied vanaf 40!Corneille - Corneille kalender ingelijst, nieuwstaat ! kopen? Bied vanaf 40!Corneille - Corneille kalender ingelijst, nieuwstaat ! kopen? Bied vanaf 40!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 2002
Techniek Varia
Afmetingen 51.5 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd

Jaski Art 2002 Corneille kalender met 13 verschillende afbeeldingen van hoge kwaliteit

De kalender is ingelijst; makkelijk uit te nemen om van afbeelding te wisselen

Professioneel ingelijst in geborsteld aluminium (Nielsen); zeer lichte gebruikerssporen

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Nieuwegein, Nederland
Binnen Nederland € 10,00