Corneille - onbekend - Verkocht

Corneille - onbekend kopen? Bied vanaf 250!

Verkoopprijs: € 402,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Corneille - onbekend kopen? Bied vanaf 250!Corneille - onbekend kopen? Bied vanaf 250!Corneille - onbekend kopen? Bied vanaf 250!Corneille - onbekend kopen? Bied vanaf 250!Corneille - onbekend kopen? Bied vanaf 250!Corneille - onbekend kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  vincwi

Lid sinds 2022
1 verkochte items
  • Corneille (1922-2010)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal2003
TechniekVaria
Afmetingen115 cm x 135 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Litho Corneille 2003
Handtekening meegedrukt
Ingekaderd, afmetingen zijn kader

Dit item is verkocht voor 402,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-05-2022 om 16:09
Eindtijd:24-05-2022 om 21:24
Biedingen (6)
Philippe001
24 mei / 21:18
€ 350
revoj65
24 mei / 21:17
€ 330
Philippe001
24 mei / 21:17
€ 310
revoj65
23 mei / 21:05
€ 290
CarHOY
23 mei / 21:05
€ 270
revoj65
20 mei / 18:30
€ 250