Corneille - Ontbijtje met Corneille - Verkocht

Corneille - Ontbijtje met Corneille kopen? Bied vanaf 60!
Prenten & Uitgaves

Corneille - Ontbijtje met Corneille kopen? Bied vanaf 60!Corneille - Ontbijtje met Corneille kopen? Bied vanaf 60!Corneille - Ontbijtje met Corneille kopen? Bied vanaf 60!Corneille - Ontbijtje met Corneille kopen? Bied vanaf 60!Corneille - Ontbijtje met Corneille kopen? Bied vanaf 60!Corneille - Ontbijtje met Corneille kopen? Bied vanaf 60!Corneille - Ontbijtje met Corneille kopen? Bied vanaf 60!Corneille - Ontbijtje met Corneille kopen? Bied vanaf 60!Corneille - Ontbijtje met Corneille kopen? Bied vanaf 60!Corneille - Ontbijtje met Corneille kopen? Bied vanaf 60!Corneille - Ontbijtje met Corneille kopen? Bied vanaf 60!Corneille - Ontbijtje met Corneille kopen? Bied vanaf 60!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 2001
Techniek Varia
Stijl Abstract
Afmetingen 3 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Hele mooie kleurrijke set van een groot porseleinen bord "De Vuurvogel ",  een thermoskan, 2 mokken, 5 kleine schaaltjes en 6 onderzetters.
Alles is van porselein behalve de thermoskan.
Ik heb deze set als "goed" gekwalificeerd omdat een afbeelding op de thermoskan gebruikssporen vertoond. het porselein is eigenlijk in zeer goede staat.

De bekende Nederlandse kunstschilder Corneille (1922-2010), geboren als Corneille Guillaume Beverloo. Met onder andere Karel Appel was hij eind jaren 40 de mede-oprichter van de Cobra Beweging.
Dit servies en kan verkeren in een goede staat.
Binnen Nederland € 9,00