Dick van Luijn - Huizen langs de Vecht - Verkocht

Dick van Luijn - Huizen langs de Vecht kopen? Bied vanaf 40!
Dick van Luijn - Huizen langs de Vecht kopen? Bied vanaf 40!Dick van Luijn - Huizen langs de Vecht kopen? Bied vanaf 40!Dick van Luijn - Huizen langs de Vecht kopen? Bied vanaf 40!Dick van Luijn - Huizen langs de Vecht kopen? Bied vanaf 40!Dick van Luijn - Huizen langs de Vecht kopen? Bied vanaf 40!
  • Dick van Luijn (1896-1981)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlKlassiek
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen17 cm x 25.5 cm (h x b)
Lijst30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage14/30
Werk van Dick van Luyn, "huizen langs de Vecht". Op de achterkant boodschap van de gever aan de ontvanger ('...zorgvuldige toewijding als lijfarts...').

Werk is genummerd (14/30), gedrukt ('eigen druk') en gesigneerd door de kunstenaar.

Dit item is verkocht voor 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-09-2022 om 12:29
Eindtijd:08-10-2022 om 22:56
Biedingen (2)
leidsche87rijn
08 okt. / 22:48
€ 45
Joost16
01 okt. / 19:16
€ 40