Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kunstenaar : Eduard Flor
titel : Twee kaarsen
techniek : ets
jaar : ca. 1970
druk : eigen druk
gesigneerd : EDUARD FLOR
oplage : 60 ex
genummerd 6/60
blad formaat : 49 x 39 cm. ets : ca. 36 x 33 cm.
Conditie: Mint--
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leidschendam, Nederland |
Starttijd | 6-5-2021 om 9:22 |
Eindtijd | 14-5-2021 om 21:31 |
Objectlocatie | Leidschendam, Nederland |