Anne van de Pals - Litho: "Trachten te leven" - 1998
18k geel gouden ring met koraal en diamant 0.65 ct - rm 17.5
Aart van Dobbenburgh - Litho: Zomerbloemen - 1958
Akke Sins - Landschap met personen - Ets
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets uit 1888, uitgegeven in de Portefeuille Nederlandse Etsclub 1889.
Initialen en datum '88 rechtsonder in de plaat. Catalogus Scherjon nr. 1.
Beeldmaat 12,5 x 24 cm. Bladmaat 23 x 33,5 cm. Losbladig.
Floris Verster is geboren te Leiden in 1861 en overleden aldaar in 1927.
Starttijd | 14-12-2015 om 21:35 |
Eindtijd | 1-1-2016 om 13:27 |