Gesigneerd en gedateerd '88 in de plaat rechtsonder.
Losbladig. Beeldmaat 122x240 mm. Bladmaat 180x305 mm.
Floris Verster van Wulvenhorst werd geboren te Leiden op 9 juni 1861 en overleed aldaar op 21 januari 1927.
Opleiding
aan de Teken- en Schilder academie Ars Aemulae Naturae te Leiden van
1878-1879, de Academie van Beeldende Kunsten te Den Haag van 1879-1882
en de Ecole des Beaux Arts te Sint-Joost-ten-Node. Leerling van Gerard
Bos en George Hendrik Breitner.
Schilder, aquarellist, lithograaf, etser en tekenaar.
Lid
van Pulchri Studio, Arti et Amicitiae, Nederlandse Etsclub, Hollandse
Teekenmaatschappij te Den Haag en het Leids Schilder- en
Tekengenootschap Ars Aemulae Naturae te Leiden waarvan hij tevens
bestuurslid was.
De foto's maken deel uit van de gegeven beschrijving van dit werk.