Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1972 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 50 x 50 cm (h x b) |
Passe-partout | 70 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prima vroege boardsnede van de hand van Fon Klement. Door hem vervaardigd in het begin van de jaren '70, in een behoorlijk kleine oplage.
Voorzien van een nette passe-partout. Het geheel verkeert in zeer goede conditie.
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Woudrichem, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Woudrichem, Nederland |
Starttijd | 11-4-2021 om 11:15 |
Eindtijd | 2-8-2021 om 22:23 |