Ets uit de tijd dat Ten Holt furore maakte in Engeland. Er is een hele serie gemaakt van de zwemmers, ook olieverf en aquarel. Gesigneerd rechtsonder, jaartal 1956. De ets is gedrukt op Arches handgeschept papier. Het gesneden vel heeft zijn oorspronkelijke afmeting.
Zeer Goed
De conditie is uitstekend. Altijd in lijst gezeten. Geen verkleuringen of war dan ook.
Kan eventueel verzonden worden met PostNl in een koker dan zijn de kosten 10 euro.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Harlingen, Nederland
Tot 2 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 17,50
€ 17,50