Ger Lataster - DE VADER TOONT ZIJN KIND ZO / KLEURLITHO / 63x75cm / SIG / 1990 PASSE-PARTOUT
Omschrijving
Ger Lataster (1920-2012)
Type kunstwerk
Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal
1990
Techniek
Litho
Drager
Papier
Ingelijst
Alleen in Passe-partout
Afmetingen
46 x 59 cm (h x b)
Passe-partout
63 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Oplage
16/32
Ger Lataster (1920-2012). Titel: "De vader toont zijn kind zo". Kleurlithografie op papier. Gesigneerd met potlood. Ex.nr. 16/32. 1990. Gemonteerd onder passe-partout + kartonnen rug. Blad: 46x59cm. Passe-Partout: 63x75cm. Proper blad. Vlakke verzending.
Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België: 12.50 euro.
Nederland: 14.50 euro.
France, Deutschland, Luxembourg: 16.50 euro.
Europa: 18.50 euro.
Ophalen steeds mogelijk na afspraak: Kunsthuis.be (Brasschaat, BE).
Goed
Proper blad.
Tot 10 kg.
Binnen België
€ 12,50
Naar Nederland
€ 14,50
€ 16,50
Europese Unie
€ 18,50
Wereldwijd
€ 25,00