Ger Lataster - DE VADER TOONT ZIJN KIND ZO / KLEURLITHO / 63x75cm / SIG / 1990 PASSE-PARTOUT

Ger Lataster - DE VADER TOONT ZIJN KIND ZO / KLEURLITHO / 63x75cm / SIG / 1990 PASSE-PARTOUT kopen? Bied vanaf 45!
Ger Lataster - DE VADER TOONT ZIJN KIND ZO / KLEURLITHO / 63x75cm / SIG / 1990 PASSE-PARTOUT kopen? Bied vanaf 45!Ger Lataster - DE VADER TOONT ZIJN KIND ZO / KLEURLITHO / 63x75cm / SIG / 1990 PASSE-PARTOUT kopen? Bied vanaf 45!Ger Lataster - DE VADER TOONT ZIJN KIND ZO / KLEURLITHO / 63x75cm / SIG / 1990 PASSE-PARTOUT kopen? Bied vanaf 45!Ger Lataster - DE VADER TOONT ZIJN KIND ZO / KLEURLITHO / 63x75cm / SIG / 1990 PASSE-PARTOUT kopen? Bied vanaf 45!Ger Lataster - DE VADER TOONT ZIJN KIND ZO / KLEURLITHO / 63x75cm / SIG / 1990 PASSE-PARTOUT kopen? Bied vanaf 45!Ger Lataster - DE VADER TOONT ZIJN KIND ZO / KLEURLITHO / 63x75cm / SIG / 1990 PASSE-PARTOUT kopen? Bied vanaf 45!
  • Ger Lataster (1920-2012)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1990
Techniek Litho
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 46 x 59 cm (h x b)
Passe-partout 63 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 16/32
Ger Lataster (1920-2012).
Titel: "De vader toont zijn kind zo".
Kleurlithografie op papier.
Gesigneerd met potlood.
Ex.nr. 16/32.
1990.
Gemonteerd onder passe-partout + kartonnen rug.
Blad: 46x59cm.
Passe-Partout: 63x75cm.
Proper blad.
Vlakke verzending.

Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België: 12.50 euro.
Nederland: 14.50 euro.
France, Deutschland, Luxembourg: 16.50 euro.
Europa: 18.50 euro.

Ophalen steeds mogelijk na afspraak: Kunsthuis.be (Brasschaat, BE).

Proper blad.
PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 12,50
Naar Nederland € 14,50
Naar Duitsland € 16,50
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 25,00