Ger Lataster - Kanonnen met Fruit - Verkocht

Ger Lataster - Kanonnen met Fruit kopen? Bied vanaf 5!
Grafiek (handgesigneerd)

Ger Lataster - Kanonnen met Fruit kopen? Bied vanaf 5!Ger Lataster - Kanonnen met Fruit kopen? Bied vanaf 5!Ger Lataster - Kanonnen met Fruit kopen? Bied vanaf 5!Ger Lataster - Kanonnen met Fruit kopen? Bied vanaf 5!Ger Lataster - Kanonnen met Fruit kopen? Bied vanaf 5!Ger Lataster - Kanonnen met Fruit kopen? Bied vanaf 5!
  • Ger Lataster (1920-2012)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1971
TechniekLitho
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen57 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage190

Mooie litho 'Kanonnen Met Fruit' van Ger Lataster.

Nummer 187 uit de serie Prent 190. Jaartal: 1971. Litho op geschept papier.
Rechtsonder met potlood gesigneerd: G Lataster 71
Midden onder met potlood gesigneerd: 187/190.

Litho is in goede conditie. Alleen langs de uiterste randen wat verkleuring.
Bovenaan langs de rand een klein kreukje.
Alleen langs de uiterste randen wat verkleuring. Verder in goede conditie.
Binnen Nederland € 8,45

ObjectlocatieGroningen,  Nederland
Starttijd15-10-2020 om 12:51
Eindtijd22-10-2020 om 21:56
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken