Gerard Verdijk - Ingelijste acryl op papier: with /without Yellow - 1981 - Verkocht

Gerard Verdijk - Ingelijste acryl op papier: with /without Yellow - 1981 kopen? Bied vanaf 295!

Verkoopprijs: € 339,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (171)

5342 verkochte items
Alle items van deze verkoper (308)
  • Gerard Verdijk (1934-2005)
Jaartal1981
TechniekAcryl
IngelijstIngelijst
Afmetingen24 cm x 31 cm (h x b)
Lijst40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ingelijst werk van Gerard Verdijk uit 1981. Het werk is rechtsonder gesigneerd met potlood.

Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.

Het werk kan worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim, bij vooruit betaling. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Verending met Postnl is ook een optie.

Dit item is verkocht voor 339,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-02-2020 om 21:14
Eindtijd:08-03-2020 om 20:28
ElDi2012
08 mrt. / 16:56
€ 295