Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1968 |
Techniek | Zeefdruk |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 61 x 87 cm (h x b) |
Passe-partout | 70 x 90 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 53/190 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Utrecht, Nederland |
Starttijd | 21-9-2022 om 8:36 |
Eindtijd | 30-9-2022 om 22:24 |